W procesie leczenia suchości pochwy niezwykle skuteczne są żele nawilżające na bazie wody, 
które eliminując niedobory wydzielania śluzu, przywracają komfort miejsc intymnych oraz ułatwiają stosunki płciowe, także z użyciem prezerwatyw.

Marka Feminum oddaje do dyspozycji kobiet trzy żele nawilżające – każdy stworzony z myślą o zdrowiu i komforcie miejsc intymnych.

Feminum

Nawilżający żel intymny na bazie wody, o lekko kwaśnym odczynie pH. Za jego sprawą skóra miejsc intymnych nabierze dawnej elastyczności oraz stanie się bardziej odporna na otarcia i zadrapania. Ten specjalny produkt eliminuje niedobory wydzielania śluzu w pochwie i ułatwia stosunki płciowe. To idealny preparat dla kobiet, które cenią sobie codzienny komfort.

Zobacz więcej

feminum aktiv

Innowacyjna wersja nawilżającego żelu Feminum wzbogacona o kwas hialuronowy. Produkt pomoże kobietom aktywnym, które w wyniku suchości pochwy borykają się z nieprzyjemnymi dolegliwościami. Obecność naturalnego składnika, sprzyja odnowie uszkodzonych tkanek oraz ułatwia odbudowę komórek nabłonka.

Zobacz więcej

feminum fit

Najnowsza wersja nawilżającego żelu Feminum wzbogacona o FIToglikogen, będący źródłem niezwykle ważnych substancji odżywczych. To idealny produkt dla kobiet, które w naturalny sposób chcą przywrócić w swojej pochwie odpowiednią florę bakteryjną, odpowiedzialną za utrzymanie jej fizjologicznego pH.

Zobacz więcej