EKSPERCI AKADEMII FEMINUM


dr n. med. Ewa Baszak-Radomańska

Specjalista II stopnia w Ginekologii i Położnictwie, Specjalizacja z seksuologii. Doktorat w zakresie nauk medycznych.

Dodatkowe zainteresowania zawodowe: leczenie bólu przewlekłego w ginekologii i dolegliwości bólowych związanych ze współżyciem seksualnym (dyspareunii). Ginekologia dziecięca, endokrynologia ginekologiczna, chirurgia ginekologiczna „jednego dnia” (zabiegi histeroskopowe, ambulatoryjne zabiegi w znieczuleniu miejscowym), patologia sromu i szyjki macicy.

Autorka książki "Seks w stałym związku"
Otrzymała nagrodę National Vulvodynia Association w USA S.Marinoff Vulvodynia Career Development Award (2012), za koncepcję stworzenie ośrodka leczenia bólu sromu (wulwodynii) w Polsce.
   
Stworzyła Fundację "Kobieta bez bólu" (2010-2012) dla kobiet z przewlekłym bólem miednicy, wulwodynią i dyspareunią.

W Gabinetach Terpa stworzyła ośrodek diagnostyki i leczenia pacjentek z wulwodynią / przewlekłym bólem urogenitalnym we współpracy z zespołem Kliniki Przewlekłego Bólu Urogenitalnego, Adelaida (Australia), prowadzonych przez prof Marka Jantosa

Prezes TERPA SP Z O O , SP. KOM.

Autor i współautor wielu publikacji, wykładów, organizator warsztatów medycznych.  

Maria Rotkiel

Psycholog, trenerka i mówczyni motywacyjna, trenerka rozwoju zawodowego i osobistego, indywidualna trenerka kompetencji zawodowych i wychowawczych, terapeutka rodzinna, terapeutka par, certyfikowana terapeutka poznawczo – behawioralna, doktorantka kulturoznawstwa, specjalistka public relations.

Prowadzi treningi kompetencji wychowawczych i liderskich, wykłady motywacyjne, szkolenia i warsztaty z zakresu psychologi biznesu, warsztaty i treningi zarządzania stresem i emocjami, treningi mediacji i negocjacji, oraz treningi samopoznania dla kobiet według autorskiej metody „Siedmiu odsłon kobiecości”. Występuje jako ekspert w licznych programach telewizyjnych i audycjach radiowych, prowadzi własne programy telewizyjne, pisze artykuły i poradniki psychologiczne. Propagatorka psychologii pozytywnej oraz pozytywnej motywacji.

Prywatnie szczęśliwa mama Adasia z powodzeniem godząca rozwój zawodowy i samorealizację z dbaniem o rodzinę, siebie, swoje potrzeby i własne przyjemności. Jej pasją jest jazda konna oraz dogoterapia i hipoterapia.