Poznaj mapę kobiecego ciała i zadbaj o swoją partnerkę w łóżku


Cała powierzchnia kobiecego ciała kryje w sobie wiele punktów erogennych, które pod wpływem dotyku budzą pożądanie i ochotę na seks. Warto dokładnie poznawać jej każdy centymetr, nie ograniczając się tylko do ust oraz piersi. Jeśli chcesz, aby Twoja partnerka w trakcie łóżkowych igraszek z rozkoszy krzyczała Twoje imię to warto, abyś nauczył się czytać z jej ciała. Eksperci z Akademii Feminum specjalnie dla Ciebie przygotowali przewodnik po kobiecym ciele.

Twarz
Kobiety uwielbiają, gdy dotyka się ich twarzy. Najlepiej jeśli zaczniesz grę wstępną właśnie od tej strefy. Zacznij od delikatnych pocałunków w policzek, następnie weź jej twarz w dłonie i głaszcz ją opuszkami palców. Taki dotyk zbuduje między wami intymność, a Ty zaczniesz ją powoli rozpalać. Następnie przejdź do najbardziej wrażliwego na pieszczoty miejsca, którym są usta i zafunduj jej namiętne, długie pocałunki.
 
Dłonie i nadgarstki
Wewnętrzna strona dłoni jest bardzo unerwiona i wrażliwa na każdy, nawet najmniejszy dotyk. Podobnie jest z przestrzenią między palcami i okolicami nadgarstków. Zaskocz swoją partnerkę jeszcze przed pójściem do sypialni i zacznij delikatnie głaskać jej dłonie np. na spacerze w parku, a następnie na ich wewnętrznej stronie pisz słowa, tak aby ona mogła je odczytać. Taki gest bardzo was do siebie zbliży, a ona będzie chciała jak najszybciej wrócić do domu.
 
Brzuch
To miejsce idealnie nadaje się do pocałunków oraz pieszczot. Skóra na brzuchu jest bardzo delikatna i mocno ukrwiona. Jeśli chcesz rozgrzać ją do czerwoności zajmij się bokami, ponieważ okolice od pach po biodra są najbardziej wrażliwe na dotyk. Pamiętaj, że kilka centymetrów obok pępka znajduje się jeden z ważniejszych punktów erogennych, dlatego stopniowo staraj się schodzić niżej i wracaj do góry trzymając ją w napięciu.
 
Nogi
W tej strefie kobiecego ciała największą rozkosz może jej sprawić dotykanie wewnętrznej powierzchni ud. Powiedz jej, aby położyła się na brzuchu, a Ty zacznij masować jej nogi rękoma, a następnie przejdź do pocałunków i wykonaj delikatny masaż także za pomocą języka. Gwarantujemy Ci, że oszaleje na Twoim punkcie i będzie chciała więcej.
 
Stopy
Kobieta podczas stosunku musi być rozluźniona i zrelaksowana. Jak możesz doprowadzić ją do takiego stanu? Wystarczy, że zajmiesz się jej stopami, czyli tym punktem na kobiecej mapie ciała, który ma najwięcej zakończeń nerwowych. Możesz pieścić je za pomocą jedwabnej chusteczki, masować, ugniatać, czy ssać palce. Jedyne o czym musisz pamiętać to, aby podczas tych pieszczot unikać łaskotania. Poza tym wszystkie chwyty są dozwolone.
 
Pośladki
To niedoceniane miejsce w grze miłosnej, które jest wysoko sensytywne. Jeżeli chodzi o tę strefę to kobiety uwielbiają zdecydowanie bardziej stanowcze pieszczoty. Nie bój się podszczypywać, ugniatać i lekko poklepywać jej pośladów, to podkręci atmosferę w sypialni, a jej sprawi dużo przyjemności. W seksie niezwykle ważna jest gra wstępna, ponieważ to dzięki niej nasza partnerka jest odpowiednio pobudzona. Poznaj jej mapę sfery erogennej i doprowadź ją do rozkoszy. Pamiętaj też, że warto do wszystkich miłosnych gier wstępnych użyć specjalnych żeli intymnych, np. marki Feminum, które jeszcze bardziej podkręcą atmosferę i dostarczą Wam większych doznań. To profesjonalne produkty, które nawilżą, zapobiegną otarciom i ułatwią stosunek. Więcej na temat infekcji okolic intymnych znaleźć można na stronie www.feminum.pl
 
Dodatkowe informacje
Akademia Feminum to portal wiedzy o problemach intymnych kobiet, który przede wszystkim porusza temat dolegliwości, jaką jest suchości pochwy. To miejsce w sieci założone i prowadzone przez firmę Miralex, dystrybutora marki Feminum – żeli nawilżających, które eliminując niedobory wydzielania śluzu, przywracają komfort miejsc intymnych oraz ułatwiają stosunki płciowe, także z użyciem prezerwatyw. Celem działalności portalu jest przybliżanie kobietom wiedzy na temat suchości pochwy, zarówno jako problemu natury fizycznej, jak i schorzenia, które może wywoływać negatywne skutki natury psychologicznej. Więcej informacji na temat Akademii Feminum i produktów Feminum, można znaleźć na stronie www.feminum.pl